KONST / Litografier / Färglitografi 12689219
nr 1268 9219
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 196/310. Motivet: 19x46 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:00:17
12/8 14:23:56
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson